Psychoterapia Online

180zł / 50min

Pomoc psychologiczna on-line – świadczona za pomocą komunikatora Skype, dla osób, które mieszkają poza granicami kraju lub nie mają możliwości skorzystania z bezpośredniej formy pomocy. 

Jest to również najszybsza forma pomocy po którą możesz sięgnąć w każdej chwili dzwoniąc pod numer:

+48 603 510 521

Podczas rozmowy ustalimy dogodny dla Ciebie termin (dzień i godzina).
Po umówieniu terapii i dokonaniu wpłaty zadzwonię do ciebie poprzez internetowy komunikator Skype.
Aby spotkać się ze mną, musisz mieć zainstalowany program Skype. Uruchom Skype i o zarezerwowanej godzinie spotkania nawiąż kontakt ze specjalistą, za pomocą otrzymanego loginu.
Możesz również skontaktować się ze mną za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego poniżej w stopce.
 
Skuteczność terapii przez Internet?

Jest to stosunkowo nowy sposób dostarczania pomocy psychologicznej, ale istnieje wiele badań, analizujących skuteczność terapii opartych na sesjach internetowych. Badania wykazały, że leczenie przez sesje internetowe miało podobną skuteczność w porównaniu do terapii twarzą w twarz i że zadowolenie wśród klientów zostało ocenione jako wysokie (poprawa zdrowia i samopoczucia psychicznego).
Psychoterapia przez internet korzysta z podobnych czynników leczących co terapia twarzą w twarz. Jest to min. in. komunikacja w czasie rzeczywistym zarówno werbalna i niewerbalna, kontakt wzrokowy, sojusz terapeutyczny oraz niektóre elementy z języka ciała.

*Kwota za terapię może być ustalona indywidualnie w trudnych sytuacjach życiowych pacjenta.